NATURALNE KOSMETYKI I SUPLEMENTY DIETY

 

Osiągnięcie zdrowia i pięknego wyglądu wymaga stosowania terapii komplementarnej. Ważne jest nie tylko działanie od zewnątrz (w postaci profesjonalnych zabiegów na ciało i na twarz, stosowania odpowiednich kosmetyków itp.), ale także działanie od wewnątrz, czyli dostarczanie organizmowi niezbędnych składników, których może brakować w codziennej diecie.

 

LARENS REWOLUCJA BEZ SKALPELA

Każdy z nas chciałby jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem. Jednak zegar biologiczny każdego  człowieka pędzi nieubłaganie do przodu. Czy istnieje metoda pozwalająca zapobiec procesom starzenia?

Z rozwiązaniem przyszła firma WellU, która na podstawie innowacyjnych badań stworzyła linię kosmetyków Larens, uważanych za najskuteczniejsze preparaty anti-aging na świecie.

Kosmeceutyki LARENS bazują na unikalnej recepturze BIOPEPTIDE COMPLEX. Zawierają kompleks kilkuset naturalnych, aktywnie biologicznych peptydów, które pozyskiwane są ze skór ściśle wyselekcjonowanych gatunków ryb. Peptydy te służą do transportowania składników aktywnych w głębsze warstwy skóry. Dzięki zastosowaniu ich w kosmetyce możliwe jest zapobieganie wiotczeniu skóry, wypełnienie bruzd, niwelowanie nierówności skóry oraz jej uelastycznienie. Polipeptydy dodatkowo chronią naszą skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi poprzez wzmocnienie naszej naturalnej bariery ochronnej.

BIOPEPTYDY są uważane za przyszłość kosmetologii i medycyny przeciwstarzeniowej!

Za sprawą składników zawartych w kosmeceutykach LARENS skóra jest intensywnie nawilżona, łagodzone są podrażnienia, stymulowana jest odbudowa zniszczonych struktur oraz pobudzony zostaje proces produkcji kolagenu i elastyny.

Stosowanie kosmetyków LARENS zapewnia regenerację skóry, odzyskanie sprężystości, intensywne odżywienie oraz ogólną poprawę wyglądu i kondycji skóry.

W naszym Gabinecie oferujemy Państwu zabiegi  wykonywane przy użyciu profesjonalnej linii kosmetyków LARENS Professional Line

Jest to gama preparatów dostępna wyłącznie dla specjalistów z branży kosmetycznej i medycznej, ze względu na bardzo dużą koncentrację składników aktywnych w tych preparatach. Zabieg daje natychmiastowy efekt rozjaśnienia, wygładzenia i odżywienia. Skóra jest rozświetlona, nawilżona oraz pełna wigoru.

Dopełnieniem zabiegów wykonywanych w gabinecie kosmetologicznym jest odpowiednia pielęgnacja domowa. Dla zainteresowanych Klientów istnieje możliwość zakupu kosmetyków Larens z Linii Domowej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kosmeceutykami firmy WellU pod adresem www.esteederi.wellu.eu.

Odpowiedź na wszelkie pytania oraz pomoc w doborze preparatów odpowiednich do indywidualnych potrzeb uzyskają Państwo odwiedzając osobiści nasz Gabinet.

Zachęcamy także do śledzenia naszego FunPage na facebooku, gdzie zamieszczane są informacje dotyczące zastosowania oraz działania poszczególnych kosmetyków i suplementów diety.

Facebook

Estee Deri